Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Kradli maszynki do golenia

Redakcja, 27.03.2024, 23:12

Dwóch sąsiadów z jednego bloku z Sieradza przyjeżdżało do sklepu w Zduńskiej Woli, gdzie kradli maszynki do golenia. Ponieważ udało się pierwszego dnia, postanowili powtórzyć to również następnego. Pracownik sklepu rozpoznał, że to ten sam duet.

← REKLAMA

21 marca br. o godzinie 17.00 dyżurny skierował patrol do sklepu na ulicę Opiesińską w Zduńskiej Woli, ponieważ zgłoszono, że zostali ujęci złodzieje sklepowi.

Na miejscu ustalono, że dwóch mężczyzn, dzień wcześniej, ukradło w sklepie maszynki do golenia na łączną kwotę prawie 300 złotych. Zostali rozpoznani przez pracownika sklepu, który natychmiast powiadomił policję.

Mundurowi ustalili, że dwaj złodzieje to 38 i 42-letni sieradzanie. Są sąsiadami mieszkającymi w jednym bloku.

38-latek był poszukiwany do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Dodatkowo, w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Z policyjnej celi trafił do zakładu karnego.

Obaj mężczyźni byli już wcześniej notowani. Policjanci sporządzili wniosek o ukaranie do sądu, który zdecyduje o wymiarze kary dla sieradzkiego duetu.

źródło: KPP Zduńska Wola
Fot. KPP Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj