Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pomysł na zdrowie - konkurs

Redakcja, 20.06.2017, 23:46

Zarząd Województwa Łódzkiego ogłosił konkurs ofert na realizację zadania pn.: "Łódzkie ma pomysł na zdrowie - warsztaty edukacyjno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży", zgodnie z ustawą o zdrowiu publicznym.

← REKLAMA

Przedmiotem konkursu jest przeprowadzenie konsultacji z psychologiem i warsztatów edukacyjno-rozwojowych dla dzieci i młodzieży z terenu województwa łódzkiego.
Celem zadania jest rozszerzenie działań w obszarze zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży. Ponadto kształtowanie postaw i stylu życia wzmacniającego zdrowie psychiczne, a także rozwijanie umiejętności społecznych i samodoskonalących.

Populacja objęta zadaniem: dzieci i młodzież w wieku 11-13 lat lub 14-17 lat (według roku urodzenia) z terenu województwa łódzkiego - konieczność wyboru grupy wiekowej przez Oferenta na etapie składania ofert.

Maksymalna wartość oferty: 8.000 zł

Termin realizacji: do 30 listopada 2017r.

Termin składania ofert: 27 czerwca 2017 roku, do godz. 16.00.

Ogłoszenie i formularz wniosku oraz więcej informacji na stronie.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj