Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Karatecy z Sieradza na podium

Redakcja, 26.03.2013, 16:44

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W sobotę 23 marca 2013 roku w Wołowie na Dolnym Śląsku odbyły się XXXII Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego Karate Kyokushin oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

← REKLAMA

W zawodach w wzięło udział 150 zawodników z 21 ośrodków z całego kraju. Organizatorem mistrzostw był Wołowski Klub Karate Kyokushinkai kierowany przez sensei Bogusława Bolanowskiego. Sędzią Głównym zawodów był shihan Andrzej Drewniak 8 dan.

Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai w turnieju reprezentowało sześciu zawodników, zdobywając siedem medali.

Na pierwszym miejscu w kategorii seniorek -65kg uplasowała się Magdalena Mizerska i w kategorii juniorów -70kg debiutant Hubert Stawieraj, srebrny medal zdobyła w kategorii młodziczek -55kg Małgorzata Kos, brąz wywalczył w kategorii juniorów -65k Damian Poper oraz drugi nasz debiutant w kategorii młodzików -60kg Kamil Jeziorny. Dwukrotnie na podium stanęła Iga Wajgelt w kategorii kata seniorek i kumite seniorek +65kg wywalczyła brązowe medale.

Wszystkim zawodnikom oraz SKKK gratulujemy sukcesów!