Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Fotogalerie / Złoczew

Wyświetlaj zdjęcia w mniejszej rozdzielczości
Wyświetlaj zdjęcia w większej rozdzielczości
Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Cezary Pazura w Złoczewie

Redakcja, 12.03.2024, 23:56

Fotogaleria zawiera 7 zdjęć
7

To było niezapomniane ukoronowanie Dnia Kobiet w Złoczewie. Przed paniami wystąpił znany aktor i komik Cezary Pazura. Sala widowiskowa MOK Złoczew pękała w przysłowiowych szwach. Zainteresowanie było ogromne. Burmistrz Złoczewa Dominik Drzazga zgodnie z kilkuletnią już tradycją wręczył paniom kwiatowe upominki.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj