Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Złoczew

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Cezary Pazura na Dzień Kobiet

Redakcja, 07.03.2024, 07:28

Miasto i Gmina Złoczew zapraszają na imprezy z okazji Dnia Kobiet.

← REKLAMA

Złoczewski Dzień Kobiet 2024 będzie trwał dwa dni.

W sobotę 9 marca odbędą się bezpłatne prelekcje i warsztaty (godz. 10-14 oraz 15-19). Obowiązują wcześniejsze zapisy. W tym dniu panie będą mogły także wykonać mammografię.

W niedzielę 10 marca w sali widowiskowej MOK w Złoczewie odbędzie się występ Cezarego Pazury. Początek o godz. 17.00. Wstęp wolny.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj