Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Złoczew

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Chciał za darmo taksówką z Niemiec do Polski

Redakcja, 22.02.2019, 13:22

Złoczewscy policjanci już po kilku godzinach ustalili 19-latka, który oszukał niemieckiego taksówkarza.

← REKLAMA

21 lutego br. w godzinach porannych do Komisariatu Policji w Złoczewie zgłosił się obywatel Niemiec. Policjanci w rozmowie z nim ustalili, że jest on taksówkarzem i rano przywiózł do Złoczewa młodego mężczyznę, który uciekł, nie uiściwszy ustalonej przed kursem zapłaty w kwocie około 8 tysięcy złotych.

Taksówkarz dysponował jedynie zdjęciem nieuczciwego klienta, które zrobił kilka minut przed jego ucieczką. Funkcjonariusze już po kilku godzinach wytężonej pracy ustalili miejsce, w którym mógł przebywać pasażer taksówki. Gdy podjechali pod ustalony adres, nikt im nie otworzył drzwi. Wtedy jeden z policjantów zajrzał do wnętrza mieszkania przez okno. Zauważył jak młody mężczyzna czołga się po podłodze, usiłując schować się pod stołem. Na stwierdzenie policjanta, że został zauważony, skruszony otworzył drzwi.

Mężczyznę przewieziono do komisariatu, gdzie usłyszał zarzut oszustwa. Młody człowiek przyznał się do popełnienia przestępstwa i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Jak stwierdził od początku wiedział, że nie zapłaci za kurs, gdyż nie dysponował taką kwotą pieniędzy, a koniecznie chciał się dostać do Polski. Teraz grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj