Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Remont drogi w Małkowie

Redakcja, 30.03.2024, 14:00

Gmina Warta rozpoczęła przebudowę kolejnej drogi - tym razem w Małkowie.

← REKLAMA

Głównym celem inwestycji jest zbudowanie właściwego systemu zagospodarowania wód opadowych, które na tym odcinku się gromadzą. Powstanie nowa jezdnia o nawierzchni bitumicznej, pobocza z płyty ażurowej/geokraty z kruszywem/płyty drogowej, a także zjazdy: do zabudowanych posesji z kostki betonowej, do niezabudowanych z kruszywa.

Inwestycja ma poprawić właściwości na tym odcinku, powstanie profesjonalny system kanalizacji deszczowej, system odwodnienia tego odcinka drogi.

Kwota całkowita zadania wyniesie 1 174 241,03 zł, z czego dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład w ramach Programu Inwestycji Strategicznych wyniesie 1 125 276,03 zł. Pozostałą kwotę 48 965,00 zł poniesie gmina.

Fot. Gmina Warta

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj