Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Źle zaparkował, miał narkotyki

Redakcja, 21.06.2021, 12:35

Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Warty, którzy posiadał ponad 60 gramów środków odurzających. Mężczyzna wpadł, przez nieprawidłowo zaparkowany samochód. W swoim renault przewoził marihuanę oraz akcesoria do dystrybucji narkotyków. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

← REKLAMA

Dzięki skutecznej interwencji warciańskich policjantów na czarny rynek nie trafi ponad 60 gramów środków odurzających. 12 czerwca br. mundurowi patrolowali teren Warty. Około godziny 12.00 w centrum miejscowości zauważyli zaparkowane nieprawidłowo renault, w którym za kierownicą siedział mężczyzna. W czasie legitymowania kierowca zaczął nerwowo się zachowywać. Jak się okazało powodem tego prawdopodobnie były posiadane przez niego nielegalne środki. W czasie kontroli pojazdu policjanci znaleźli słoik z suszem roślinnym, wagę elektroniczną oraz puste dealerki.

Po sprawdzeniu danych, mężczyzną tym okazał się 22-letni mieszkaniec Warty. Został on zatrzymany i przewieziony do miejscowego komisariatu. Wstępne badanie zabezpieczonych substancji wskazało, że było to ponad 60 gramów marihuany.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 22-latek został również ukarany mandatem karnym za niewłaściwe parkowanie.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj