Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Warta

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

"Hurtownik" z Warty

Redakcja, 14.10.2016, 15:59

Kilka tysięcy sztuk nielegalnych papierosów i prawie 10 kg tytoniu trzymał w swoim domu 59-letni mieszkaniec Warty.

← REKLAMA

13 października 2016r w godzinach dopołudniowych do jednego z mieszkań w Warcie weszli sieradzcy policjanci. Już po chwili stwierdzili, że 59 - letni właściciel trzymał w mieszkaniu papierosy i tytoń bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Mężczyzna większość "lewego" towaru schował w szufladach i półkach, a tytoń trzymał w piwnicy.

W czasie przeszukania policjanci znaleźli łącznie 6460 sztuk papierosów w paczkach, 2730 sztuk luzem oraz prawie 10 kilogramów tytoniu. Suma uszczuplenia na szkodę Skarbu Państwa wynosi ponad 17 tysięcy złotych.

Całość materiałów zostanie przekazana funkcjonariuszom Urzędu Celnego w celu dalszego prowadzenia postępowania. Mieszkańcowi Warty grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, kara grzywny lub obie kary łącznie.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj