"Bezpieczne Mistrzostwa 2012" - znamy zwycięzców

Redakcja, 18.06.2011, 14:34, aktualizacja: 18.06.2011, 17:44

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Zwycięzcami IV. Turnieju Służb Mundurowych "Bezpieczne Mistrzostwa 2012" rozegranego dziś w Sieradzu i Uniejowie została 15. Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia. Gratulujemy!

← REKLAMA

W meczu finałowym reprezentacja sieradzkich łącznościowców pokonała Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Zobacz zdjęcia z meczu finałowego i wręczenia nagród »

W meczu o 3. miejsce na murawę wyszli sieradzcy strażacy w czerwono-granatowych strojach oraz drużyna Marynarki Wojennej w biało-czerwonych strojach. Walka była zacięta - obie połowy meczu oraz dogrywka zakończyła się bezbramkowym remisem. Dopiero rzuty karne przesądziły o zwycięstwie Marynarki Wojennej 2:1.

Zobacz zdjęcia z meczu o 3. miejsce »

Królem strzelców Turnieju został reprezentant Przemysław Witkowski z PSP Sieradz, zaś nagroda Fair Play powędrowała do Komendy Głównej Policji. Najlepszym bramkarzem rozgrywek okazał się Damian Eschenbach - reprezentant Marynarki Wojennej.