Redakcja, 05.09.2011, 13:14

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Z kolejnymi medalami i rekordami życiowymi wracają zawodnicy MULKS MOS Sieradz z Mitingu 60-lecia Opolskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki, będącego jednocześnie Lekkoatletycznym Pucharem Polski.

← REKLAMA

Gwiazdą imprezy został Andrzej Kuch, zwyciężając wynikiem 7.37 m skok w dal. Sportowiec osiągnął przy tym najlepszy wynik w sezonie oraz jednocześnie ustanowił rekord stadionu w Opolu. Andrzej pokonał wielokrotnych medalistów Mistrzostw Polski Seniorów - Krzysztofa Lewandowskiego i Adriana Strzałkowskiego ze Szczecina oraz Adriana Świderskiego ze Śląska Wrocław.

Bardzo dobrze zaprezentowali się także Maciej Nitka i Mariusz Kikowski na dystansie 1500 m, zajęli oni bowiem odpowiednio 2. i 3. miejsce z wynikami 3:58.44 s (rekord życiowy) i 3:59.10 s (drugi wynik w karierze).

Rekord życiowy i 3. miejsce na podium zdobyła też Katarzyna Wróbel w biegu na 300 m, uzyskała ona czas 43.89 s. Kasia biegała jeszcze na 100 m, jej czas to 13.54 s.