Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Bardzo udanie zakończył tegoroczny sezon sieradzki biegacz Artur Kozłowski.

← REKLAMA

Dobrą formę na koniec sezonu złapał Artur Kozłowski, reprezentujący klub MULKS MOS Sieradz. Dobra passa rozpoczęła się od XXVII Biegu Barbórkowego o Lampkę Górniczą, który odbył się 21 października w Lubinie na Dolnym Śląsku. Bieg na atestowanej 10-kilometrowej trasie w tym roku miał bardzo wysoki poziom, jednak nie przeszkodziło to Arturowi w zwycięstwie z czasem 29 minut 20 sekund.

Tydzień później Artur zwyciężył w 32. Międzynarodowym Bieg Warciańskim, który odbył się w Kole. Pokonał przy tym wielu znanych zawodników zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Na atestowanej trasie o długości 10 km uzyskał czas 29 minut i 41 sekund.

Na zakończenie bardzo udanego sezonu kolejne zwycięstwo Artur Kozłowski odniósł 11 listopada w Goleniowie. Tym razem wygrał rozgrywany tam w międzynarodowej obsadzie Bieg Niepodległości. Trasa wynosiła także 10 km, a pokonało ją niemal 600 osób. Czas, w jakim dystans przebiegł zawodnik MULKS MOS Sieradz, to 29 minut i 5 sekund.

jk, źródło: MULKS MOS Sieradz