Redakcja, 02.04.2012, 11:41

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

W sobotę na stadionie MOSiR-u w Sieradzu odbył się mecz Warty Sieradz z liderem tabeli grupy łódzko-mazowieckiej III ligi.

← REKLAMA

Zawodnicy Warty od samego początku spotkania pokazywali, że są zdeterminowani do tego, by mecz zakończył się dla nich korzystnym wynikiem. Już w 8 minucie Marko Matić pokonał bramkarza gości i trzeba przyznać, że sieradzanie w pierwszej połowie mieli dużo okazji, by strzelić kolejne gole. Niestety jednak Mateusz Radecki zaskoczył naszego bramkarza w 43 minucie i zdobył bramkę wyrównującą dla drużyny Radomiaka.

W drugiej połowie meczu w 72 minucie Dawid Wnuk strzelił dla Radomiaka kolejnego gola. Niemal na samym końcu rozgrywki, w 89 minucie po rewelacyjnej akcji Oktawiana Maliszewskiego sieradzanie wyrównali wynik meczu.

Mecz 20. kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi zakończył się przy obfitych opadach śniegu remisem 2:2.