Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz / Kultura i rozrywka

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

1.10: Do widzenia bazarku...

Redakcja, 21.09.2017, 08:32

Swoje lata świetności ma już dawno za sobą, ale niewątpliwie to część historii Sieradza. Mowa o bazarze "Bartek" w Sieradzu, który niebawem zastąpią nowoczesne sklepiki, a tuż obok powstanie restauracja typu fast-food. Każdy, kto chciałby pożegnać "kultowe" miejsce, może dołączyć do wydarzenia pod nazwą "Do widzenia bazarku".

← REKLAMA

W niedzielę 1 października 2017 na terenie bazarku przy al. Grunwaldzkiej będzie słychać disco polo, zagra Kapela Pożarniki, wystąpią podopieczni Spółdzielczego Domu Kultury.

Będą bezpłatne porady dietetyka, badania cukru i ciśnienia. Nie zabraknie małej gastronomii i podwórkowych zabaw z czasów PRL: gry w klasy czy turnieju w kapsle. Przyjdź, baw się i sprzedaj swoje rzeczy: zabawki, książki czy może kultowe przedmioty zakupione kiedyś na stoiskach bazaru.

Wydarzeniu "Do widzenia bazarku!" towarzyszyć będzie Piknik Zdrowia, który rozpocznie się o godz. 11.00 i zakończy o 16.00. W programie: możliowość konsulatcji ze specjalistami, pomiaru ciśnienia czy glukozy we krwi oraz strefa dla dzieci.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj