Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Śniadanie wielkanocne dla samotnych

Redakcja, 29.03.2024, 22:19

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieradzu, jak co roku w Wielki Czwartek, zorganizował śniadanie wielkanocne dla mieszkańców Sieradza, którzy z różnych powodów nadchodzące święta będą spędzali w samotności.

← REKLAMA

Na śniadanie wielkanocne, które odbyło się już 9. raz w historii, zaproszonych zostało ok. 100 mieszkańców miasta. Dla tych wszystkich, którzy z przyczyn zdrowotnych nie mogli przybyć na spotkanie, posiłek świąteczny wraz z życzeniami został dostarczony do domu.

W menu uroczystego śniadania nie zabrakło tradycyjnych, wielkanocnych potraw. Na stołach i w zestawach na wynos pojawiły się: żurek, biała kiełbasa, szynka, chrzan, jajka, zimne nóżki, sałatki i ciasta - w tym oczywiście wielkanocne babki.

W uroczystościach udział wzięli również Paweł Osiewała - prezydent Sieradza, Rafał Matysiak - zastępca prezydenta, Grzegorz Delida - dyrektor MOPS oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z MOPS.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj