Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Narkotyki u poszukiwanego do odbycia kary

Redakcja, 20.03.2024, 23:33

Policjanci ogniwa patrolowego sieradzkiej komendy zatrzymali 26-latka poszukiwanego do odbycia kary więzienia. Policjanci znaleźli przy nim prawie 15 gramów narkotyków. Mężczyzna odpowie za posiadanie zakazanych środków. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności, dlatego jego pobyt za kratkami może się przedłużyć.

← REKLAMA

17 marca br. około godziny 20.30 na ulicy Kosynierów w Sieradzu zauważyli mężczyznę, który od jakiegoś czasu był poszukiwany. Kiedy mundurowi szli w jego kierunku, mężczyzna zaczął uciekać. Po krótkim pościgu był już w rękach policjantów.

Zatrzymany mężczyzna był pod wyraźny działaniem alkoholu. Sprawdzenie w policyjnych bazach potwierdziło, że był to 26-letni mieszkaniec Sieradza, poszukiwany do odbycia 4 miesięcy kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy.

Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Skrystalizowaną substancję oraz susz roślinny poporcjowane w kilku torebkach foliowych 26-latek ukrywał w podręcznej saszetce. Wstępne badanie zabezpieczonych środków potwierdziło, że był to mefedron oraz marihuana.

Mężczyzna oświadczył, że były to narkotyki, które znalazł na terenie Sieradza i posiada je na własny użytek. Łącznie policjanci przejęli prawie 15 gramów narkotyków.

26-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Trafił on do więzienia, gdzie odbywał będzie zaległą karę pozbawienia wolności. Jego pobyt za kratkami może się przedłużyć, gdyż za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj