Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Narkotyki w portfelu

Redakcja, 12.03.2024, 23:32

Policjanci ogniwa patrolowego sieradzkiej komendy zatrzymali 22-latka, który posiadał metamfetaminę. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia.

← REKLAMA

11 marca br. około godziny 21.00 policjanci ogniwa patrolowego na ulicy Oksińskiego w Sieradzu zauważyli dwóch młodych mężczyzn. Na widok radiowozu przyspieszyli kroku, co chwila oglądając się za siebie.

Ich nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Po sprawdzeniu ich danych okazało się, że byli to mieszkańcy powiatu sieradzkiego w wieku 20 i 22 lat. Wynik kontroli osobistej zdradził powód ich niespokojnego zachowania. W portfelu 22-latka, policjanci znaleźli torebkę foliową z białym proszkiem.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nielegalne środki, a wstępne badanie wskazało, że była to metamfetamina. W rozmowie z mundurowymi mężczyzna twierdził, że narkotyki znalazł na chodniku.

22-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Podejrzany przyznał się do zarzucanego czynu. Mężczyzna był już wcześniej notowany rzez policję. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sieradz
Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj