Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Lodowisko za darmo (dla niektórych)

Redakcja, 23.01.2024, 17:46

W okresie ferii dzieci, młodzież oraz osoby w wieku emerytalnym zamieszkałe na terenie Sieradza mogą korzystać bezpłatnie ze sztucznego lodowiska.

← REKLAMA

Podobnie, jak w poprzednich latach - dzięki umowie między Urzędem Miasta Sieradza a właścicielem lodowiska - atrakcja ta będzie dla wymienionych osób bezpłatna. Koszty pokryje Urząd.

Lodowisko "Sirka" przy ul. Mickiewicza 6 w tej formule będzie dostępne od dnia 27 stycznia 2024 r. do dnia 11 lutego 2024 r. w godzinach od 10.00 do 16.00.

Pod pojęciem dzieci i młodzieży rozumie się dzieci z terenu miasta Sieradza za okazaniem legitymacji szkolnej lub innego dokumentu z adresem zamieszkania opiekuna dziecka - w przypadku dzieci przedszkolnych (w przypadku tych ostatnich może to też być karta z systemu iPrzedszkole).

Pod pojęciem osób w wieku emerytalnym rozumie się kobiety wieku po 60. roku życia oraz mężczyzn w wieku po 65. roku życia z terenu miasta Sieradza za okazaniem legitymacji emeryta.

Wypożyczanie sprzętu dla dzieci, młodzieży oraz osób w wieku emerytalnym odbywa się za odpłatnością.

źródło: UM Sieradz
Fot. UM Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj