Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Marketowi złodzieje w rękach policji

Redakcja, 23.01.2024, 17:41

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Kilka godzin po zdarzeniu sieradzcy kryminalni zatrzymali trzech złodziei sklepowych i odzyskali skradzione mienie. Dwaj 24-latkowie oraz ich 27-letnia znajoma w jednym z marketów na terenie miasta ukradli artykuły spożywcze i przemysłowe wartości ponad 1000 złotych. Grozi im kara do 5 lat pobawienia wolności.

← REKLAMA

18 stycznia br. policjanci Wydziału Kryminalnego uzyskali informację, że w jednym z marketów spożywczych doszło do kradzieży. Z ustaleń wynikało, że przestępstwa tego dokonali dwaj mężczyźni oraz kobieta. Uciekli oni w kierunku centrum Sieradza. Łączną wartość skradzionych artykułów spożywczych i przemysłowych oszacowano na ponad 1000 złotych.

Kryminalni szybko ustalili personalia osób podejrzewanych o to przestępstwo. Cała trójka była dobrze znana policjantom ze swej kryminalnej przeszłości. Funkcjonariusze patrolując miasto, przed jednym ze sklepów na ulicy Broniewskiego zauważyli trzy osoby, których wygląd przypominał podejrzewanych o kradzież. Na widok policjantów zaczęli uciekać. Szybko zostali zatrzymani i obezwładnieni, a pomocy policjantom udzielili również świadkowie.

Zatrzymani to dwaj mieszkańcy Sieradza w wieku 24 lat oraz 27-letnia kobieta bez stałego miejsca zamieszkania. Wyraźnie czuć było od nich alkohol. Przy jednym z zatrzymanych zabezpieczono torbę, w której był skradziony towar.

Cała trójka została przewieziona do komendy i trafiła do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzut kradzieży. W czasie przesłuchania przyznali się do zarzucanego czynu. Odzyskany towar zostanie zwrócony właścicielowi. Za to przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawiania wolności.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj