Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Wpadka z narkotykami

Redakcja, 23.01.2024, 17:38

Policjanci sieradzkiej patrolówki zatrzymali 25-latka, który posiadał marihuanę. Był pasażerem BMW, którym kierował jego 26-letni znajomy. Wpadł przy kontroli drogowej z powodu braku światła mijania w samochodzie. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

← REKLAMA

18 styczna br. parę minut po północy na ulicy Portowej w Sieradzu policjanci ogniwa patrolowego zauważyli jadące z przeciwka BMW. W samochodzie brak było jednego światła mijania. Zatrzymali pojazd do kontroli.

Kierował nim 26-letni mieszkaniec Sieradza. W czasie interwencji pasażer zachowywał się bardzo niespokojnie, co wzbudziło podejrzenia policjantów. Wynik kontroli tłumaczył powód jego zdenerwowania. W kieszeni spodni mundurowi znaleźli dilerkę z suszem roślinnym. W rozmowie z policjantami twierdził, że narkotyki znalazł na terenie Sieradza, jednak nie pamięta gdzie.

25-letni sieradzanin został zatrzymany i trafili do policyjnego aresztu. Wstępne badanie zabezpieczonych środków wskazało, że była to marihuana. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sieradz
Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj