Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Aukcja prac WTZ

Redakcja, 11.12.2023, 21:37

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Znane są wyniki tegorocznej aukcji prac podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Sieradzu.

← REKLAMA

Uczestnicy aukcji i osoby, które odwiedziły towarzyszący jej kiermasz wylicytowali prace o wartości ok. 6 tys. zł. Aukcja ma już długoletnią historię. W tym roku odbyła się jej 23 edycja. Same Warsztaty, jak podkreśla Grzegorz Delida, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sieradzu, działają od 1996 r.

Wśród licytujących był w tym roku również Rafał Matysiak, wiceprezydent Sieradza. - Mamy teraz szczególny, bo przedświąteczny czas i wielu z nas bardziej otwiera swe serca na potrzebujących. Mam tak i ja, stąd moja obecność na aukcji. Zawsze staram się nabyć to co wykonali podopieczni ośrodka wybierając niekoniecznie te najciekawsze prace. Chodzi przecież o to, by sprzedało się jak najwięcej wystawionych na aukcję przedmiotów. To co uda mi się wylicytować rozdaję potem wśród moich bliskich - podkreśla Rafał Matysiak.

- Mamy teraz szczególny, bo przedświąteczny czas i wielu z nas bardziej otwiera swe serca na potrzebujących wsparcia. Mam tak i ja, stąd moja obecność na aukcji. Zawsze staram się nabyć to co wykonali podopieczni ośrodka wybierając niekoniecznie te najciekawsze prace. Chodzi przecież o to, by sprzedało się jak najwięcej wystawionych na aukcję przedmiotów. To co uda mi się wylicytować rozdaję potem wśród moich bliskich - dodaje Rafał Matysiak.

Dzięki tej formy wsparcia uczestnicy Warsztatów w przyszłym roku znów będą mogli pojechać na wycieczkę. W ubiegłym roku zwiedzili Pomorze Zachodnie.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj