Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Blisko końca prac

Redakcja, 30.11.2023, 22:54

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Dobiegają końca prace modernizacyjne na ul. Podmiejskiej i ul. Krętej w Sieradzu.

← REKLAMA

Inwestycja obejmuje m.in. rozebranie istniejącej nawierzchni, frezowanie nawierzchni bitumicznej, profilowanie i zagęszczenie podłoża, wykonanie podbudowy, oczyszczenie przydrożnych rowów, regulację pionową studzienek oraz wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-asfaltowych.

Przedsięwzięcie jest częścią większej inwestycji, dzięki której nowej nawierzchni doczekają się także ulice Błotna (odcinek od ul. Wiejskiej do ul. Ludowej) i Wiejska (odcinek od ul. Krętej na wysokości posesji nr 8 do ulicy Błotnej).

Prace wykonuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "Łask" z Łasku. Wartość całej inwestycji to 3,84 mln zł, z czego 770 tys. pochodzi z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Zakończenie modernizacji zaplanowano do końca grudnia br.

źródło: UM Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj