Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Kiedy przyjedzie?

Redakcja, 14.11.2023, 21:36

Na przystanku przy szpitalu przy ul. Armii Krajowej w Sieradzu zamontowano tablicę informacji pasażerskiej. Tablica w czasie rzeczywistym pokazuje, kiedy na przystanku przyjedzie autobus.

← REKLAMA

Czas ustalany jest dzięki modułom GPS, które znajdują się w autobusach sieradzkiego MPK. Wkrótce tablica będzie też wydawać komunikaty głosowe dotyczące przyjazdu autobusów.

Kolejne planowane montaże podobnych tablic to przystanki na placu Wojewódzkim oraz przy ul. Jana Pawła II (przy domu handlowym "Bartek"). Te pojawią się w przyszłym roku.

Warto również przypomnieć, że od kilku już lat czas przyjazdu autobusów można sprawdzić wchodząc na stronę sieradz.kiedyprzyjedzie.pl lub pobierając na telefon aplikację "Kiedy przyjedzie".

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj