Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Medyk Online: Opinie pacjentów i oferta badań Holterem EKG w Sieradzu

Redakcja, 30.10.2023, 23:04

Badanie Holterem EKG to nieinwazyjny sposób monitorowania pracy serca, który może dostarczyć cennych informacji na temat Twojego zdrowia sercowego. Dzięki Holter Help, mieszkańcy Sieradza mają teraz możliwość skorzystania z tego badania w swojej lokalnej społeczności. Ceny badania rozpoczynają się już od 249 zł, a sama procedura może trwać od 24 godzin do 7 dni, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta​1.

← REKLAMA

Holter EKG jest urządzeniem monitorującym pracę serca przez okres 24 lub 48 godzin. Zarejestrowane w tym czasie EKG jest następnie analizowane pod kątem wszelkich arytmii serca, które mogły wystąpić w okresie monitorowania, a także wszelkich objawów niedokrwienia serca​​. Jest to badanie szczególnie zalecane u pacjentów, u których występują dolegliwości związane z sercem. Dzięki temu badaniu, lekarze mogą diagnozować choroby i zaburzenia pracy mięśnia sercowego​.

Badanie Holterem EKG jest zalecane głównie w przypadkach podejrzenia zaburzeń pracy serca. Zaleca się je również osobom, które znajdują się w grupie ryzyka, na przykład po 45 roku życia, kiedy to ryzyko zachorowania na różnorodne schorzenia serca znacznie wzrasta​​. Ponadto, przedłużone EKG jest wskazane przy omdleniach, uczuciu kołatania serca, dusznościach. Badanie jest wykonywane przy podejrzeniu występowania arytmii (zaburzeń rytmu serca) o różnym charakterze i o różnym podłożu: tachykardie, bradykardie, migotanie przedsionków, migotanie komór, arytmie komorowe, nadkomorowe​.

Procedura zamówienia badania jest prosta. Wystarczy odwiedzić stronę Holter Help i skorzystać z oferty dostępnej dla mieszkańców Sieradza. Nie zwlekaj - zadbaj o swoje serce już dziś!

Od badania do leczenia: Jak Medyk Online działa dla Twojego zdrowia

Holter Help nie tylko umożliwia wykonanie badań Holterem EKG w Sieradzu, ale także otwiera drzwi do komfortowej opieki medycznej online za pośrednictwem Medyk Online. To platforma, która oferuje szybkie teleporady i e-recepty, pozwalając pacjentom kontynuować leczenie bez konieczności wizyt w placówkach medycznych.

W Medyk Online, pacjent może uzyskać teleporadę w zaledwie 15 minut oraz e-receptę w 10 minut. Oferta jest dostępna dla pełnoletnich osób posiadających polski numer PESEL. E-recepty, wprowadzone w Polsce od 01.01.2019 roku, ułatwiają zakup leków, pozwalając na ich wykupienie w każdej aptece w Polsce z użyciem kodu dostępowego i numeru PESEL, otrzymanych po zrealizowaniu konsultacji. Medyk Online oferuje również możliwość kontynuowania leczenia za niewielką opłatą, co jest szczególnie korzystne dla pacjentów, którzy potrzebują dalszej opieki medycznej po wykonaniu badania Holterem EKG​.

Kontynuując, badanie Holterem EKG z Holter Help w Sieradzu to pierwszy krok do zrozumienia stanu Twojego serca. Jeśli jednak po analizie wyników okaże się, że potrzebujesz dalszej opieki, Medyk Online jest gotowy, aby Ci pomóc. Bez względu na to, czy potrzebujesz dodatkowej konsultacji, recepty na leki czy po prostu chcesz zrozumieć swoje wyniki, Medyk Online i Holter Help oferują zintegrowane rozwiązania, które ułatwiają zarządzanie Twoim zdrowiem sercowym.

Tagi: EKG | medycyna | zdrowie
WP, źródło: Materiał Partnera

Najnowsze ogłoszenia

W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj