Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Uszkodził myjnię, nie ominie go kara

Redakcja, 21.09.2023, 10:16

Wypity alkohol był przyczyną nieodpowiedzialnego zachowania 23-latka, który celowo uszkodził słup konstrukcyjny myjni samochodowej w centrum Sieradza. Wartość strat pokrzywdzony oszacował na prawie 5500 złotych. Sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

← REKLAMA

Kryminalni uzyskali informację, że pod koniec lipca 2023 roku na terenie myjni w centrum Sieradza doszło do uszkodzenia słupa konstrukcyjnego. Kamery monitoringu zarejestrowały, jak na myjnię podjechał samochód, w którym była grupa osób. W czasie kiedy kierowca mył auto, jeden z towarzyszących mu mężczyzn wyjął z bagażnika metalową rurkę i celowo uderzył nią w słup. Wartość uszkodzeń pokrzywdzony oszacował na prawie 5500 złotych.

Dzięki analizie zabezpieczonych dowodów i zebranym informacjom kryminalni wytypowali sprawcę. O dokonanie zniszczenia podejrzewany był 23-latek z powiatu sieradzkiego. Policjanci pojechali do jego miejsca zamieszkania. W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna przyznał się, że to on dokonał tego uszkodzenia. Jak wyjaśnił wcześniej wspólnie ze znajomymi spożywał alkohol. Następnie pojechali na myjnię do Sieradza. Kiedy kierowca mył auto, on wziął metalową rurkę z bagażnika i uderzył nią w słup konstrukcyjny. 23-latek twierdził, że był to jego głupi wybryk i zrobił to, bo był pijany.

Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Poniesie również odpowiedzialność finansową za dokonane zniszczenie.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj