Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Prezentowe inspiracje w świątecznym klimacie. Przeczytaj i zaskocz bliskich

Redakcja, 21.09.2023, 10:11

Bożonarodzeniowe święta tuż tuż. Najwyższy czas na poważnie zasiąść do tematu wyboru idealnego prezentu dla bliskiej Ci osoby. Charakter tego okresu oraz wyjątkowość chwili sprawiają, że także Twój upominek powinien być niepowtarzalny. Taka okazja zdarza się przecież raz w roku, a my nie pozwolimy, żebyś popełnił chociażby najdrobniejsze, prezentowe faux pas. W tym tekście znajdziesz kilka inspiracji na trafione podarki bożonarodzeniowe. Podpowiemy również co należy zrobić, żeby tego typu akcesoria rzeczywiście okazały się być najlepszym możliwym wyborem. Sprawdź!

← REKLAMA

Dopasuj prezent na święta do konkretnej osoby. Jak to zrobić?

Jeden upominek wręczysz swojemu partnerowi lub partnerce, inny rodzicowi a jeszcze inny bliskiej osobie z grona przyjaciół. Kwestia maksymalnego dopasowania podarku do finalnego odbiorcy jest w tym przypadku absolutnie kluczowa. Łatwo bowiem wydać pieniądze na upominek, jaki po kilku dniach zostanie rzucony w kąt bądź do szafy, gdzie tylko zalegają nietrafione akcesoria. Jeśli chcesz tego uniknąć, a taki jest prawdopodobnie Twój cel, zweryfikuj przede wszystkim przydatność tego typu prezentów. W momencie, kiedy masz pewność, że Twój podarek faktycznie przyda się osobie obdarowywanej, nie wahaj się ani chwili. Kup go, spersonalizuj imieniem, życzeniami bądź też fotografią i odnotuj kolejny, trafiony prezent bożonarodzeniowy.

Prezent świąteczny dla mężczyzny. Postaw na praktyczność w świątecznym wydaniu

Mówi się, że kupno prezentu bożonarodzeniowego dla mężczyzny to niezwykle trudne zadanie. To fakt. Zwłaszcza, jeżeli nie wiesz zupełnie nic o obdarowywanej osobie. W innym wypadku, takie zakupy nie powinny stanowić dla Ciebie wyzwania. Tym bardziej, że na stronie internetowej sklepu MURRANO znajdziesz dziesiątki sprawdzonych inspiracji upominków świątecznych dla każdego faceta. Wejdź na: www.murrano.pl/okazja/kalendarzowe/prezenty-na-swieta/ i wybierz najlepszą. Co możemy Ci polecić? Spersonalizowana karafka na ulubiony trunek z pewnością zrobi duże wrażenie na obdarowywanym mężczyźnie. Tak samo, jak zestaw praktycznych narzędzi, wysokiej jakości portfel bądź humorystyczny plakat w wydaniu bożonarodzeniowym.

Inspiracje prezentowe dla kobiet. Co warto wręczyć z okazji świąt Bożego Narodzenia?

Co prawda zasób prezentów dla kobiet jest nieco większy, natomiast również w tym przypadku warto wiedzieć, w jakie tony najlepiej uderzyć, żeby osiągnąć końcowy sukces. Należy w takiej sytuacji podkreślić, że kobiety wprost uwielbiają kreatywne podarki: plakaty w klimacie świąt czy spersonalizowane pojemniki na bożonarodzeniowe słodycze sprawdzą się tutaj wręcz idealnie. Z pewnością obojętnie nie można przejść również obok pamiątkowych albumów fotograficznych. Fotoprezenty sprawdzają się w praktycznie każdej okazji, natomiast dodatkowa personalizacja tego typu akcesoriów motywem bożonarodzeniowym rozpali dodatkowe emocje, związane z kolekcją świątecznych zdjęć. To może być doskonała okazja do rozpoczęcia upamiętniana na zdjęciach rodzinnych spotkań. Eksperci ze sklepu MURRANO jako swój bestseller na świąteczne prezenty dla kobiet wyznaczają też: drewniane stojaki na wino, personalizowane kieliszki czy specjalne zestawy do spędzania wolnych wieczorów z ulubionym trunkiem.

Ze zwykłego prezentu w wyjątkowy w ułamku chwili. Jak tego dokonać?

Wielokrotnie w tym poradniku wspominaliśmy o personalizacji. Nie możesz o niej zapomnieć. Taki zabieg może odmienić charakter każdego prezentu. Z tego normalnego na wyjątkowy upominek dla wyjątkowej osoby. Zwłaszcza z okazji świąt Bożego Narodzenia. Możesz użyć imienia, fotografii, życzeń, ulubionej sentencji... Wybór w tym przypadku jest naprawdę duży!

WP, źródło: Materiał Partnera
Fot. Materiał Partnera

Najnowsze ogłoszenia

W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj