Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Wandal w rękach policji

Redakcja, 20.09.2023, 20:48

Sieradzcy kryminalni ustalili i zatrzymali 24-latka, który uszkodził dwa samochody zaparkowane w okolicach sieradzkiego Rynku. Wandal chcąc wyładować swoją złość po kłótni ze znajomymi kopał w ich karoserię, uszkodził lusterka oraz uderzając pięścią wybił szybę.

← REKLAMA

2 września br. dyżurny sieradzkiej policji otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu dwóch pojazdów na parkingach w okolicy Rynku w Sieradzu. Nissan miał w kilku miejscach uszkodzoną karoserię oraz lusterka. Natomiast w toyocie wybita była tylna szyba. Łączną wartość strat pokrzywdzeni oszacowali na ponad 2000 złotych.

Policjanci wydziału kryminalnego, którzy pracowali nad sprawą, przeanalizowali zgromadzone dowody i wytypowali podejrzewanego. Był to 24-letni mieszkaniec Sieradza, który został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Po krótkiej rozmowie z policjantami mężczyzna przyznał się do zniszczenia samochodów.

Jak wyjaśnił, w nocy z 1 na 2 września wspólnie ze znajomymi świętował swoje urodziny. Po sporej ilości wypitego alkoholu doszło między nimi do nieporozumień. Swoją złość 24-latek postanowił wyładować na stojących niedaleko samochodach. Kopał w karoserię jednego z nich oraz uszkodził lusterka. Natomiast w kolejnym pojeździe uderzając pięścią wybił tylną szybę.

Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty uszkodzenia mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. W przeszłości 24-latek nie wchodził w konflikt z prawem.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj