Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Złodziej ujęty przez ochroniarza

Redakcja, 20.09.2023, 20:47

22-latek odpowie za kradzieże markowych perfum oraz alkoholu, artykułów spożywczych i chemicznych w sklepach na terenie Sieradza. Łączną wartość skradzionego mienia oszacowano na ponad 2200 złotych. Podejrzany usłyszał dwa zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

← REKLAMA

15 września br. sieradzka policja została powiadomiona, że pracownik ochrony ujął złodzieja w jednej z sieradzkich galerii. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że na teren drogerii wszedł mężczyzna, który z regałów wziął kilka sztuk markowych perfum. Towar schował w odzieży, a następnie wybiegł ze sklepu nie płacąc za niego. Ochroniarz dogonił go na terenie galerii.

Złodziej przekazany został policjantom, którzy przejęli dalsze czynności. Był to 22-letni mieszkaniec Sieradza, dobre znany mundurowym z wcześniejszych konfliktów z prawem. W odzieży ukrywał on skradzione perfumy o wartości prawie 1200 złotych. Został on przewieziony do komendy.

Okazało się, że to nie była jedyna kradzież na jego koncie. 22-latek był w zainteresowaniu kryminalnych, którzy podejrzewali, że ma on związek w wcześniejszymi kradzieżami w sklepie na terenie Sieradza. Policjanci ustalili, że pod koniec sierpnia w jednym z marketów ukradł alkohol, artykuły spożywcze i chemiczne o wartości ponad 1000 złotych.

Zebrane dowody pozwoliły na postawienie mężczyźnie dwóch zarzutów kradzieży. W czasie przesłuchania przyznał się do dokonanych przestępstw. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sieradz
Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj