Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Narkotyki w bieliźnie

Redakcja, 20.07.2022, 15:06

Sieradzcy policjanci zatrzymali 26-latka, który posiadał ponad 21 gramów nielegalnych środków. Torebki foliowe z narkotykami ukrywał w odzieży oraz saszetce. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia.

← REKLAMA

17 lipca br. około godziny 18.00 policjanci ogniwa patrolowego w okolicy rynku zauważyli znanych im młodych mężczyzn. Na widok radiowozu mężczyźni zaczęli się nerwowo zachowywać. Byli to dwaj sieradzanie w wieku 26 lat. W trakcie rozmowy jeden z nich nakłaniał policjantów, aby odstąpili od czynności. Twierdził, że będzie miał ponowne problemy z prawem.

Wynik kontroli osobistej 26-latka zdradził powód jego niespokojnego zachowania. W saszetce, którą miał przy sobie, policjanci znaleźli kilka torebek foliowych ze środkami odurzającymi. W kieszeni spodni mundurowi ujawnili kolejne dilerki z suszem roślinnym i białym proszkiem. Natomiast pozostałe kilka torebek z marihuaną ukrywał w bieliźnie. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 21 gramów różnego rodzaju środków odurzających. Wstępne badanie zabezpieczonych substancji wskazało, że była to marihuana, amfetamina i metamfetamina.

26-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Podejrzany przyznał się do zarzucanego czynu. Mężczyzna twierdził, że narkotyki znalazł na chodniku i posiadał je na własny użytek. Był już wcześniej notowany rzez policję. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj