Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Ujęto włamywacza

Redakcja, 21.12.2021, 13:42

W miniony czwartek sieradzcy policjanci zatrzymali poszukiwanego 36-latka, który miał na koncie włamania do punktów handlowych oraz przychodni zdrowia w Sieradzu. Świąt nie spędzi w domu.

← REKLAMA

16 listopada br. w godzinach porannych funkcjonariusze wydziału kryminalnego sieradzkiej komendy zatrzymali 36-letniego mieszkańca Sieradza, który w wyznaczonym terminie nie stawił się do zakładu karnego celem odbycia kary. Wcześniej sąd skazał go za popełnione w 2020 roku włamania do stoisk handlowych znajdujących się na "Zielonym ryneczku" w Sieradzu.

W trakcie wykonywanych czynności potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia policjantów, że zatrzymany mężczyzna jest również sprawcą kradzieży z włamaniem do jednej z sieradzkich przychodni. W zeszłym miesiącu sprawca włamał się do placówki zdrowia, skąd ukradł kilkaset złotych.

Za ten czyn grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Zatrzymanego mężczyznę jeszcze tego samego dnia przewieziono do zakładu karnego na "zasłużony" pobyt, który potrwa co najmniej 3 lata.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj