Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Agresywny klient hotelu

Redakcja, 15.11.2021, 22:01

Policjanci zatrzymali 31-letniego łodzianina który zdemolował wynajmowany pokój hotelowy. Pijany mężczyzna wszczął awanturę ze swoją partnerką i zniszczył wyposażenie pokoju. Wartość strat oszacowano na prawie 3,5 tysiąca złotych. Agresywnemu gościowi hotelowemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

← REKLAMA

9 listopada br. po godzinie 22.00 dyżurny sieradzkiej policji otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który zdemolował pokój hotelowy na terenie Sieradza.

Na miejscu policjanci zastali pokrzywdzoną oraz sprawcę zniszczenia i jego partnerkę. Mężczyzna był pijany i zachowywał się agresywnie. Po sprawdzeniu danych okazał się nim 31-letni łodzianin. Jak ustalono, para wspólnie wynajęła pokój hotelowy. Około godziny 22.00 do recepcji przybiegła roztrzęsiona kobieta informując, że jej partner zniszczył wyposażenie pokoju. Twierdziła, że wypił sporą ilość alkoholu i doszło między nimi do awantury. W pewnym momencie zaczął on demolować pokój. Jego partnerka uciekła stamtąd informując o sytuacji pracownika hotelu, który wezwał policję. Agresor rozbił telewizor, zniszczył wykładzinę i ściany. Na podłodze leżały rozbite naczynia. Wartość strat oszacowano na około 3,5 tysiąca złotych.

31-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi mu 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był wcześniej notowany przez policję.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj