Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Na komendę z narkotykami

Redakcja, 12.10.2020, 02:51

Dzięki dobremu rozpoznaniu policjant ogniwa patrolowego sieradzkiej komendy zatrzymał 21-letniego mężczyznę, który posiadł marihuanę. Przyszedł on do komendy uzyskać informację dotyczącą zgłoszonego przez niego wcześniej przestępstwa. Nietypowe zachowanie petenta wzbudziło podejrzenie policjanta, który podczas przeszukania znalazł w jego odzieży środki odurzające.

← REKLAMA

8 października br. po godzinie 16.00 do sieradzkiej komendy przyszedł mężczyzna, który chciał uzyskać zaświadczenie dot. rzekomo zgłoszonego przez niego wcześniej przestępstwa.

21-letni mieszkaniec Sieradza był dobrze znany funkcjonariuszowi, z uwagi na jego wcześniejsze konflikty z prawem. W rozmowie z mundurowym mężczyzna zachowywał się nerwowo, był pobudzony, a jego wypowiedzi były nielogiczne. Od razu wzbudziło to podejrzenie policjanta.

Jak się okazało, jego niepokój prawdopodobnie wynikał z posiadanych przy sobie nielegalnych środków. Policjant znalazł bowiem w jego odzieży torebkę z marihuaną. 21-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Na drugi dzień usłyszał on zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał, że narkotyki znalazł. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj