Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Poszukiwany schował się za wersalką

Redakcja, 29.04.2019, 02:29

Poszukiwany pięcioma listami gończymi ukrywał się, przemieszczając się po Europie. Zastał zatrzymany w prywatnym mieszkaniu w Sieradzu.

← REKLAMA

Rano, 26 kwietnia br., sieradzcy kryminalni zatrzymali w prywatnym mieszkaniu 26-letniego poszukiwanego. Mężczyzna od kilkunastu miesięcy ukrywał się w związku z wydaniem za nim 5 listów gończych za szereg kradzieży, włamań i przestępstw narkotykowych.

Mężczyzna bojąc się zatrzymania często zmieniał miejsca pobytu, ukrywając się między innymi na terenie Niemiec i Włoch. Funkcjonariusze przez cały czas podążali jego tropem analizując i weryfikując wszystkie otrzymane informacje. W ramach tych działań ustalili, że poszukiwany będzie w dzisiaj przebywał w Sieradzu w jednym z prywatnych mieszkań.

Kryminalni pojawili się ustalonym miejscu. Gdy 26-latek zorientował się, że do mieszkania wejdą policjanci, usiłował się schować za wersalką. Funkcjonariusze nie mieli jednak problemów z jego odnalezieniem. W trakcie zatrzymania nie stawiał oporu.Aktualnie przebywa już w zakładzie karnym, w którym spędzi kilka najbliższych lat.

Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj