Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pijany kierowca ujęty

Redakcja, 29.03.2019, 13:58

Sieradzka policja dziękuje za kolejne obywatelskie zgłoszenie o pijanym kierowcy. 28-latek miał w organizmie ponad 2 promile. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy nawet na 10 lat.

← REKLAMA

23 marca br. około godziny 16.00 dyżurny sieradzkiej policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie od świadka. Według dzwoniącego chciał on przejść przez przejście dla pieszych na skrzyżowaniu ulic Leszka Czarnego i Leśniowskiego w Sieradzu. Gdy stanął przed przejściem, zauważył jadący ulicą Polną samochód marki BMW. Samochód ten w pewnym momencie zbliżył się do stojącego na poboczu samochodu osobowego, urywając jego lusterko. Następnie nie zważając na usiłującego przejść przez pasy pieszego skręcił w ulicę Tysiąclecia.

Sieradzanin widząc zachowanie kierowcy wsiadł na rower i pojechał za samochodem. Zauważył, że kierujący zaparkował na sąsiedniej ulicy i wysiadł z samochodu. Wtedy podszedł do niego informując , że zadzwonił po policję gdyż podejrzewa, że jest on pijany. Na te słowa kierowca samochodu zamknął pojazd i zaczął oddalać się w kierunku ulicy Jana Pawła. Rowerzysta podążył za nim, cały czas informując telefonicznie policjantów, w którym kierunku odchodzi mężczyzna. Kilka minut później podejrzewany został zatrzymany przez mundurowych.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 28-letniego mieszkańca gminy Sieradz wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy nawet na 10 lat.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj