Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Zderzenie na skrzyżowaniu

Redakcja, 02.08.2018, 21:55

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 1 sierpnia br. na terenie Sieradza.

← REKLAMA

W środę 1 sierpnia 2018 r. około godziny 19.00 w Sieradzu na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Jana Pawła II doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych.

Według wstępnych ustaleń, kierująca samochodem ford Focus, 33-letnia mieszkanka Sieradza, jadąc od centrum miasta ulicą Jana Pawła II, podjęła manewr skrętu w lewo. W jego trakcie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej od strony Złoczewa skodzie. W wyniku uderzenia samochód ford został przesunięty, uderzając w czekający w rejonie skrzyżowania na przejazd samochód seat.

Dwie osoby z obrażeniami ciała nie zagrażającymi życiu zostały przewiezione do szpitala. Kierujące samochodami były trzeźwe.

Należy zaznaczyć, że w ciągu dwóch ostatnich dni jest to już drugie zdarzenie drogowe na tym skrzyżowaniu. Z uwagi na utrzymujące się wysokie temperatury powierza, policja zwraca się z apelem do kierowców o zachowanie szczególnej uwagi i zwiększenie koncentracji w trakcie kierowania pojazdem.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj