Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Na porodówkę na sygnale

Redakcja, 16.05.2018, 23:28

Niecodzienną eskortę zorganizowali wczoraj policjanci sieradzkiej drogówki. Pilotowali do szpitala samochód z rodząca kobietą. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy kobieta szybko dotarła do szpitala, a kilka godzin później urodziła syna.

← REKLAMA

Służba w dniu 15 maja br. z pewnością na długo zostanie w pamięci mł. asp. Sławomira Łuczaka oraz sierż. Krzysztofa Tyszkiewicza. Funkcjonariusze sieradzkiej drogówki, patrolowali trasę od Warty w kierunku Sieradza. Około godz. 10.00 w miejscowości Biskupice (gm. Sieradz) zauważyli, że kierowca jadącego za nimi bmw używa na przemian świateł mijania i drogowych, prawdopodobnie dając im sygnał, aby zatrzymali radiowóz.

Policjanci zjechali na pobocze, co również uczynił kierowca bmw. Do funkcjonariuszy podbiegł zdenerwowany mężczyzna, który poprosił o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala, ponieważ w pojeździe znajduje się jego rodząca żona. Policjanci natychmiast podjęli decyzję o eskorcie samochodu.

Zaistniałą sytuację zgłosili dyżurnemu i używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych mundurowi pilotowali bmw. Dzięki temu bezpiecznie i sprawnie dotarli do sieradzkiego szpitala. Ciężarną kobietą zaopiekował się zespół pogotowia ratunkowego

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj