Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Na oczach policjantów potrącił rowerzystę

Redakcja, 02.05.2018, 23:51

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia rowerzysty, do którego doszło 2 maja br. około godz. 7.15 u zbiegu ul. Sienkiewicza i Żabiej w Sieradzu. Funkcjonariusz udzielił pierwszej pomocy, a jego kolega z patrolu ruszył za kierowcą, który odjechał z miejsca zdarzenia.

← REKLAMA

Świadkami zdarzenia byli policjanci ruchu drogowego patrolujący ulice Sieradza. Jadąc ulicą Sienkiewicza w kierunku Zduńskiej Woli, kierowca ciężarowego dafa podczas wykonywania nieprawidłowo manewru wyprzedzania tyłem naczepy potrącił rowerzystę.

Policjanci natychmiast powiadomili pogotowie ratunkowe. Jeden z funkcjonariuszy do momentu przyjazdu służb medycznych udzielił pierwszej pomocy poszkodowanemu rowerzyście.

Z uwagi na to, że kierowca ciężarówki nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia, drugi z policjantów pojechał za ciężarówką. Funkcjonariusz zatrzymał ją kilkaset metrów dalej. Kierującym dafem był 61-letni zduńskowolanin, a badanie alkomatem wykazało, że był on trzeźwy.

43-letni rowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do sieradzkiego szpitala. Postępowanie prowadzone przez sieradzkich policjantów wyjaśni przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj