Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Akcja "Prędkość" już w niedzielę

Redakcja, 23.02.2018, 15:36

W ostatnią niedzielę lutego kierowcy powinni spodziewać się wzmożonych działań policjantów Wydziału Ruchu Drogowego.

← REKLAMA

W dniu 25 lutego br. od godziny 6.00 rano na ternie całego kraju zostaną przeprowadzone działania pod nazwą "Prędkość". Jak sama nazwa wskazuje, funkcjonariusze "drogówki" będą sprawdzać prędkość poruszających się po drogach pojazdów.

Należy się spodziewać zwiększonej ilości patroli również na drogach powiatu sieradzkiego. Należy zaznaczyć, że oprócz pomiarów prędkości policjanci będą zwracać także uwagę na inne przypadki łamania przepisów.

Pamiętajmy, że aktualnie warunki atmosferyczne wymagają szczególnej ostrożności w poruszaniu się po drogach. Tym bardziej, że można się spodziewać zwiększonej ilości pojazdów z uwagi na zakończenie ferii dla kilku województw.

Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj