Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Policjanci gasili ogień

Redakcja, 02.10.2017, 12:42

Nietypowej pomocy udzielili policjanci z wydziału patrolowego sieradzkiej komendy.

← REKLAMA

W sobotę 30 września br. około godziny 10.40 ulicą Karkowskie Przedmieście w Sieradzu jechał policyjny radiowóz. Uwagę policjantów zwrócił jadący przed nimi samochód hyundai matrix, gdyż w pewnym momencie z okolic podwozia zauważyli wydobywający się czarny dym, a po chwili ogień.

O sytuacji powiadomili oficera dyżurnego, prosząc jednocześnie o skierowanie na miejsce straż pożarną. Następnie wyprzedzili pojazd i zajechali mu drogę, uniemożliwiając dalsza jazdę. Natychmiast wybiegli z radiowozu, aby ratować przebywające we wnętrzu hyundaia osoby. Dobiegając do niego zauważyli w jego wnętrzu dwoje dorosłych, a na tylnym siedzeniu dziecko.

W kabinie pojazdu już unosił się dym. W tym samym momencie dorośli sami opuścili pojazd, a kilkuletniego chłopca z tylnego siedzenia wyciągnął jeden z policjantów. Drugi w tym czasie wyciągnął kluczyki ze stacyjki i po otwarciu maski zaczął gasić ogień przy pomocy samochodowej gaśnicy. W trakcie gaszenia do funkcjonariuszy podbiegł kierowca samochodu ciężarowego, który przejeżdżał obok. Widząc sytuację zatrzymał się chcąc udzielić dodatkowej pomocy. Mężczyzna przyniósł ze sobą kolejną gaśnicę, przy pomocy której całkowicie dogaszono płomienie.

Mieszkańcom gminy Zduńska Wola, którzy podróżowali samochodem nic się nie stało.

Fot. KPP Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj