Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wpadł z narkotykami

Redakcja, 02.05.2017, 22:53

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Sieradzcy policjanci zatrzymali 28-latka u którego znaleźli ponad 2 kg narkotyków. Spore zaskoczenie widniało na twarzy młodzieńca, gdy na jego rękach zatrzasnęły się policyjne kajdanki.

← REKLAMA

27 kwietnia 2017r około godziny 21.00 mieszkaniec gminy Sieradz podchodził do swojego samochodu zaparkowanego na jednej z sieradzkich ulic. W tym momencie podeszli do niego ubrani po cywilnemu policjanci. Poprosili go o okazanie dokumentu tożsamości, a następnie poinformowali go, że jest zatrzymany z powodu posiadania narkotyków. Całkowicie zaskoczony mężczyzna nie zaprzeczył słowom policjantów. Praktycznie od razu przyznał, że jest w posiadaniu narkotyków. Po chwili w rękach policjantów znalazł się położony na tylnym siedzeniu samochodu osobowego plecak, w którym znajdowały się narkotyki.

Kilka minut później w centrum Sieradza funkcjonariusze przeszukali wynajmowane przez młodego mężczyznę mieszkanie. Tam również zabezpieczono sporą ilość narkotyków, które leżały na półce w szafie. W sumie policjanci zabezpieczyli 1327 gramów marihuany, ponad 906 gramów amfetaminy i 218 sztuk tabelek extasy, o łącznej czarnorynkowej wartości około 55 tysięcy złotych Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających.

Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Podejrzany przyznał się do postawionego mu zarzutu. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj