Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

W Sieradzu otwarto pierwszą placówkę Polskiej Spółki Gazownictwa

Redakcja, 25.04.2017, 22:01

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

24.04.2017 r. w Sieradzu otwarto nowy punkt gazownictwa przy ul. Jana Pawła II w pobliżu Galerii Sieradzkiej. Spółka Gazownictwa chce otworzyć do końca roku następne takie punkty, których w sumie będzie 52.

← REKLAMA

W spotkaniu wziął udział Sekretarz Stanu w Kancelarii Premiera RP Grzegorz Schreiber, Prezes Polskiej Spółki Gazownictwa Jarosław Wróbel, Wiceprezes PGNiG Radosław Bartosik oraz Wiceprezydent Miasta Sieradza Rafał Matysiak.

W Placówce Gazowniczej w Sieradzu zatrudnionych jest 6 osób. Mieszkańcy Sieradza i okolic mogą na miejscu uzyskać informacje o możliwości przyłączenia się do sieci gazowej i załatwić wszelkie związane z tym formalności.

W województwie łódzkim na 177 gmin zgazyfikowanych jest jedynie 71, czyli 40 % wszystkich. Utworzonemu 1 stycznia 2017 roku Oddziałowi Zakładowi Gazowniczemu w Łodzi podlegają Gazownie w Łodzi, Pabianicach, Piotrkowie Trybunalskim, Zgierzu i Skierniewicach oraz Placówki Gazownicze w Radomsku, Tomaszowie Mazowieckim, Kutnie i Sieradzu.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_12713 (IP: *.*.0.109), 26.04.2017, 23:57
  Bardzo dobry projekt, Czekam na doprowadzenie gazu na starówkę - ul..Warcka, Warszawska, Dominikańska, Toruńska no i oczywiście Rynek i wszystkie odnogi.
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj