Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Turniej motoryzacyjny

Redakcja, 23.04.2017, 15:24

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W piątek miały miejsce 21 eliminacje regionalne "Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 2017".

← REKLAMA

Tegoroczne eliminacje odbyły się w dniu 21 kwietnia 2017r. na terenie ośrodka szkolenia kierowców p. Marka Szczęśniaka. Wzięło w nich udział 7 - trzyosobowych drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu Wielunia, Zduńskiej Woli i Sieradza. Uczniowie w trakcie zawodów musieli wykazać się wiedzą z zakresu przepisów w ruchu drogowym, umiejętnością jazdy motorowerem po torze przeszkód, umiejętnością jazdy samochodem osobowym z talerzem stewarda, a także musieli wykazać się wiedzą praktyczną z zakresu udzielania pierwszej pomocy medycznej. Po trzygodzinnej zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzcę.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu. Drużyna ta weźmie udział w eliminacjach wojewódzkich. Wraz z nimi udział wezmą również drużyny z miejsc 2-6. Eliminacje wojewódzkie odbędą się w maju tego roku. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez sponsorów, w tym między innymi przez WORD w Sieradzu jak i Starostwo Powiatowe. Zwycięska drużyna odebrała również z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Sieradzu nadkom. Wojciecha Kuśmierka ufundowany przez niego puchar. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali policjanci z Wydzaiłu Rucu Drogowego sieradzkiej komendy. Należy zaznaczyć, że tego typu zawody i konkursy niewątpliwie wpływają na wrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj