Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Po raz kolejny S-8 pod prąd

Redakcja, 07.04.2017, 23:45

Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Policjanci z sieradzkiej "drogówki" zatrzymali 26 latkę, która trasą S-8 jechała pod prąd.

← REKLAMA

05 kwietnia 2017r. około godziny 20.20 dyżurny sieradzkiej policji otrzymał zgłoszenia od kierowców jadących trasą szybkiego ruchu S-8. Według ich informacji na "ósemce" w okolicy miejscowości Pyszków na pasie jezdni stoi samochód osobowy kia ceed. Obok samochodu spaceruje kobieta, która nie reaguje na znaki dawane przez kierowców. Na miejsce z załączonymi sygnałami natychmiast pojechał policyjny radiowóz. Gdy policjanci dojeżdżali do opisanego miejsca zauważyli jadący na wprost nich samochód kia. Musieli gwałtownie zjechać na sąsiedni pas aby uniknąć zderzenia. Natychmiast zawrócili i rozpoczęli pościg za jadącą pod prąd osobówką. Siedząca za kierownicą kobieta nie reagowała na polecenia policjantów gdy zrównali się na chwilę z jej pojazdem. Kobieta przyśpieszyła wjeżdżając na pas zieleni. Z uwagi na możliwość doprowadzenia przez kierującą do czołowego zderzenia z innymi samochodami policjanci postanowili wyprzedzić ścigany pojazd, a następnie zwalniając doprowadzić do zatrzymania desperatki. Umiejętnie przeprowadzony manewr doprowadził do zjechania kia do barierki przy prawym poboczu. Tam kierująca nie miała już możliwości dalszej ucieczki. Po zatrzymaniu pojazdów policjant podbiegł do samochodu i wyjął ze stacyjki kluczyki. Siedząca za kierownicą kobieta nie reagowała na polecenia funkcjonariuszy. Mimo wielokrotnych prób nie można z nią było nawiązać logicznego kontaktu słownego. Przeprowadzone badanie wykazało, że 26 - letnia kobieta była trzeźwa. Pobrano jej również krew do dalszych badań. Z uwagi na jej stan przewieziono ją do szpitala, a samochód zabezpieczono na parkingu.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_12690 (IP: *.*.129.71), 08.04.2017, 18:18
  Super laska!!!!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_12674 (IP: *.*.205.91), 08.04.2017, 19:45
  i dalej mnie zastanawia, dlaczego na węzłach nie ma metalowych barierek oddzielających pasy ruchu na dojazdach. Cztery pachołki to widocznie za mało dla osób chorych umysłowo ... kur... przecież im to się powinno zabierać prawo jazdy bez względu na wiek. Jeden będzie się tłumaczył ze uprawnienia otrzymał 30 lat temu i takich dróg nie było, drugi będzie się tłumaczył ze na egzaminie tego nie było ... tu chodzi o bezpieczeństwo i na tym nie ma co oszczędzać.
  +2
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj