Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Droga nr 710 i ul. POW nie będą powiatowe

Redakcja, 31.03.2017, 17:45

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi unieważnił uchwałę Sejmiku Województwa Łódzkiego w sprawie przekazania Powiatowi Sieradzkiemu dróg wojewódzkich w ul. POW w Sieradzu oraz drogi nr 710 Warta-Błaszki.

← REKLAMA

Na mocy uchwały sejmiku, przyjętej 30 sierpnia 2016 roku, ul. POW w Sieradzu oraz droga wojewódzka nr 710 z Warty do Błaszek zostały przekazane we władanie samorządu powiatowego. Od decyzji tej Powiat odwołał się do WSA i po dzisiejszej (30 marca) rozprawie obie drogi znów należą do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Łodzi. - Czekamy, czy wniesiona będzie kasacja wyroku. Oczekujemy również na uzasadnienie decyzji sądu - komentuje Robert Piątek, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Sieradzu.

Ulica POW oraz 710 to łącznie prawie 20 km dróg, z czego ponad 5 km w ul. POW kwalifikuje się do natychmiastowego remontu.

Fot. Powiat Sieradzki

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj