Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Piknik Sieradz na niebiesko

Redakcja, 29.03.2017, 19:14

Urząd Miasta Sieradza włączył się w organizację Światowego Dnia Autyzmu. W najbliższą niedzielę 2 kwietnia 2017 r. w Rynku odbędzie się Piknik "Sieradz na niebiesko". W godz. 15.00 do 17.00 w Centrum Informacji Kulturowej w Sieradzu uruchomiony zostanie kącik stymulacji dotykowej- zajęcia dla dzieci, konsultacje z terapeutą integracji sensorycznej i logopedą. Wstęp jest bezpłatny.

← REKLAMA

Od godz. 15.30- 16.30 będzie można wysłuchać ekspertów, uczestniczyć w dyskusji pod hasłem: "Od kołyski do piaskownicy- o rozwoju małego dziecka". Swoje wykłady poprowadzą psycholog kliniczny Beata Balcerek- Bunio, terapeuta integracji sensorycznej Magdalena Charbicka oraz surdologopedia Beata Zachtej. W międzyczasie, godzinach od 15.00 do 16.00 można będzie spędzić aktywnie czas w strefie "Poćwicz z nami". Zajęcia ze stymulacji ruchowej poprowadzą rehabilitanci z Gabinetu Rehabilitacji Funkcjonalnej i Masażu "Vitalis". O godz. 16 przewidziany jest koncert zespołu "Dymy" oraz wspólne wypuszczenie niebieskich balonów. Zapraszamy!

Organizatorami Pikniku "Sieradz na niebiesko" są: Specjalistyczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Sieradzu, Stowarzyszenie na rzecz dzieci niepełnosprawnych "Dary Losu", Wczesne Wspomaganie Rozwoju Małego Dziecka ul. Krakowskie Przedmieście 58 Sieradz, Sieradzkie Centrum Kultury, "Vitalis" Sklep medyczny, Gabinet Rehabilitacji, Sieradz ul. Wojska Polskiego 5

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj