Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zamiast spotkania z nieletnią spotkał się z policjantami

Redakcja, 01.03.2017, 19:53

Myślał, że spotka się z 14-latką a pojawili się policjanci. Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wraz sieradzkimi kryminalnymi zatrzymali 32 - latka, który próbował umawiać się w celach seksualnych z rzekomą 14-latką.

← REKLAMA

Do zatrzymania mężczyzny przyczyniła się 29 - letnia mieszkanka północnej Polski. Kobieta w połowie grudnia zeszłego roku na jednym z portali internetowych podała się za 14 - letnią dziewczynkę, która chciała nawiązać znajomość w celach seksualnych. Dość szybko odezwał się do niej zatrzymany mężczyzna. W trakcie nawiązanej znajomości, wielokrotnie proponował za pomocą sms kontakty z podtekstem seksualnym. Zgromadzony materiał dowodowy wskazuje, że przez cały czas był on przekonany, że koresponduje z 14 letnią dziewczynką.

W lutym tego roku kobieta podając się cały czas za małoletnią, zaaranżowała bezpośrednie spotkanie w Sieradzu. Wcześniej jednak o całej sprawie powiadomiła Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi. Funkcjonariusze z Łodzi i Sieradza w dniu spotkania urządzili zasadzkę. 22 lutego około godziny 14.00 zaskoczony mężczyzna został zatrzymany na jednym z sieradzkich parkingów usytuowanych przy szkole podstawowej. Na swoją ofiarę czekał w samochodzie.. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami nie wypierał się umówionego spotkania. Mężczyzna usłyszał zarzut składania propozycji seksualnych, przy wykorzystaniu sieci telekomunikacyjnej osobie poniżej 15 roku życia. Za tego rodzaju przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja Sieradz.com.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj