Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Złote Gody w Sieradzu

Redakcja, 23.02.2017, 20:21

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

23 lutego 2017 roku w Pałacu Ślubów dziesięć par świętowało 50- lecie zawarcia małżeństwa. Z tej okazji Prezydent Miasta Sieradza Paweł Osiewała i przewodniczący Rady Miejskiej w Sieradzu Mirosław Antoni Owczarek wręczyli jubilatom medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

← REKLAMA

- Jesteście wzorem dla młodszych pokoleń. Dajecie przykład cierpliwości i wytrwałości, miłości w tak ciężkim czasie. Życzę wam dalszej wspólnej drogi i abyśmy spotkali się tutaj na 60-leciu jubileuszu oraz przede wszystkim zdrowia - powiedział Prezydent Miasta Paweł Osiewała.

Jubilatami połowy wieku pożycia małżeńskiego byli: Włodzimierz i Wacława Janczarowie, Antoni i Waleria Królikowscy, Michał i Marianna Miśkiewiczowie, Walenty i Mirosława Sroczyńscy, Jan i Wiesława Bartosz, Bogdan i Teresa Bugajscy, Stanisław i Anna Dubiakowie, Stanisław i Stanisława Miśkiewiczowie, Jan i Kazimiera Ślęzakowie oraz Jerzy i Marianna Walczakowie.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj