Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Osobiście życz powodzenia mistrzowi!

Redakcja, 06.08.2016, 14:51

Artur Kozłowski, reprezentant Polski na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro oficjalnie dołączył do kadry olimpijskiej. W środę 10 sierpnia o godz. 13.00 na stadionie MOSiR będzie można spotkać się z mistrzem przed odlotem do Brazylii.

← REKLAMA

Artur Kozłowski w czwartek złożył ślubowanie w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Mistrz Polski w maratonie do stolicy przyleciał prosto ze Szwajcarii, gdzie trenował z innymi polskimi zawodnikami.

Sieradzanin w swojej konkurencji wystartuje 21 sierpnia. Już w najbliższą środę (10 sierpnia) będzie go można pożegnać przed wyjazdem do Rio de Janeiro. Spotkanie odbędzie się na sieradzkim stadionie o godz. 13.00.

Fot. UM Sieradz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj