Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Nowe biuro poselskie w Sieradzu

Redakcja, 03.06.2016, 17:38

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 4 komentarze
4

W Sieradzu swoje biuro otworzył Paweł Bejda, poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego. To pierwsze biuro przedstawiciela tego ugrupowania w naszym mieście.

← REKLAMA

Na uroczystość otwarcia, która odbyła się w piątek 3 czerwca, przybyli między innymi wiceprzewodniczący Rady Krajowej PSL Dariusz Klimczak, szef struktur powiatowych PSL i starosta sieradzki Mariusz Bądzior, przedstawiciele lokalnych gmin oraz członkowie i sympatycy PSL.

- Wielkim zaszczytem jest dla mnie, że się dzisiaj tutaj spotykamy, to wielki zaszczyt, że jako poseł z ramienia PSL będę mógł pomagać ludziom i rozwiązywać ich problemy w mieście Sieradzu i w powiecie sieradzkim - mówił poseł Paweł Bejda, który też

- Stało się, mamy biuro w Sieradzu. Naszej organizacji jest niezmiernie miło, że kolega poseł otworzył tu biuro, ze względu na to, że nam, ludowcom, potrzebny jest tu poseł, by pokazać, że PSL jest, że mimo tego, że nie jest w Sejmie reprezentowane w całości, tylko tak naprawdę mamy jednego posła na województwo, ale jesteśmy - podkreślał Mariusz Bądzior, gospodarz powiatu.

- Dzisiaj w sposób symboliczny inaugurujemy działalność posła Pawła Bejdy w Sieradzu mówię symbolicznie, ponieważ ta praca jest, była i będzie widoczna, a szczególnego przywiązania do tej części województwa nie trzeba udowadniać. O tym mówią fakty, kiedy Paweł Bejda był wicewojewodą, wicemarszałkiem zawsze z pełnym zaangażowaniem włączał się we wszystko co było ważne i dla Sieradza, i dla ziemi sieradzkiej - przypominał wiceprezes PSL Dariusz Klimczak.

Biuro znajduje się przy ulicy Kościuszki 4 w Sieradzu. Czynne będzie dwa razy w tygodniu. Poseł ma je odwiedzać w miarę potrzeb.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (4)

 • ~gość_11465 (IP: *.*.27.150), 03.06.2016, 19:09
  Zleciała się taka śmietanka że aż siadłe mleko :D pochwalili sie co niektórzy że zwalniają Polaków i zatrudniają towarzyszy ze wschodu ??? Hę ???
  +4
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_11549 (IP: *.*.73.136), 04.06.2016, 11:46
   Co oznacza słowo "siadłe"? Chyba miałeś na myśli "zsiadłe" PiS'owski trollu?
   -2
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • ~gość_11548 (IP: *.*.177.16), 03.06.2016, 22:10
  Kolejny muchomor po deszczu!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_11552 (IP: *.*.193.78), 05.06.2016, 14:43
  Wasze piramidki już na mnie nie działają możecie takie pozy przyjmować w domu przy obiedzie może Wasza żona na to się nabierze, Wam już dziękujemy teraz głosuje na Jarka. Jarek da mi wszystko. Mam trójkę dzieci nie pracuję z żoną od lat. Żona zresztą nie pracowała nigdzie dłużej niż 2 miesiące, ja zresztą też, jesteśmy na mopsie od bardzo długiego okresu korzystamy z wszelkiej pomocy społecznej jaką da się uzyskać, ubrania dla nas i dla dzieci, jedzenie w mopsie i prowiant na wynos do domu, dofinansowania do czynszu, w szkole książki dla dzieci. Nie opłaca nam się ruszać z domu. Robota jest dla silnych i głupich. Dorobię jeszcze pare dzieciaków żeby żyło nam się lepiej, druga sprawa będę pierwszy w kolejce po darmowe mieszkanie które obiecuje Jaro no będę miał więcej tzw punktów które będą warunkiem przyznania lokum.. wiadomo wielodzietna rodzina bez dochodu jestem pierwszy w kolejce do polepszenia moich warunków bytowych. Palimy obydwoje papierosy, komornika mamy w d...ie bo nie ma nam co zabrać. Polska to wspaniały kraj dla takich ludzi jak moja rodzina.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj