Sieradz

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Sieradz

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Orkiestra gra w Sieradzu

Redakcja, 10.01.2016, 16:10

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

10 stycznia 2016 roku mija w całej Polsce, choć nie tylko, pod znakiem 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja trwa także w Sieradzu.

← REKLAMA

Od samego rana na ulicach miasta można spotkać wolontariuszy WOŚP, którzy do puszek zbierają datki. Do akcji włączyło się Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z siedziba w Sieradzu - krew można było oddawać od godz. 9. W ten sposób kolejny raz działalność orkiestry wspomógł nasz redakcyjny kolega Konrad Masłowski.

Na placu przed ZUS odbył się kolejny Konkurs Zręczności Kierowców, w którym wpisowe kosztowało 30 zł i trafiało do puszek WOŚP.

W dwóch sztabach zlokalizowanych w Szkole Podstawowej nr 9 i Gimnazjum nr 2 przez cały czas było gorąco. Pod gimnazjum chętni mogli przejechać się na motocyklu, bo tradycyjnie do orkiestry Jurka Owsiaka dołączyli sieradzcy motocykliści. Na antenie rozgłośni radiowej Nasze.fm do wieczora potrwają jeszcze licytacje.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Sieradz.com.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Sieradz.com.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Sieradz.com.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Sieradz.com.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@sieradz.com.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Sieradz.com.pl
zamknij
okanuluj